SKUP AUT RZESZÓW

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748
Skupujemyauta » Skup aut Rzeszów

Skup aut Rzeszów

W Auto-Mix posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu aut używanych. Pozwala nam to z sukcesami rozwijać działalność w placówkach w wielu miastach w Polsce. Dzięki temu dokonujemy skupu samochodów również bezpośrednio w Rzeszowie, a co najistotniejsze: możemy być bliżej naszych klientów i skrupulatnie zadbać, aby każda transakcja kupna-sprzedaży pojazdów nowych oraz używanych przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie obsługi i w pełni komfortowo dla naszych kontrahentów.

Odwiedź najlepszy auto skup w Rzeszowie!

Jeśli chodzi o skup aut w Rzeszowie, chętnie odkupimy zarówno auta osobowe, jak i wszelkiego rodzaju popularnie nazywane “dostawczaki”, pojazdy terenowe, a także minibusy oraz wiele innych modeli. Jesteśmy zainteresowani nie tylko maszynami działającymi, ale również pojazdami niesprawnymi technicznie lub posiadającymi mechaniczne uszkodzenia.
Zasadniczym warunkiem zawarcia transakcji jest wykazanie aktualnej polskiej rejestracji oraz czas produkcji samochodu po 2003 roku.

Działamy dla wszystkich, którzy są w posiadaniu pojazdu na zbyciu. Jeśli potrzebny jest pilny zastrzyk gotówki – koniecznie zgłoście się do naszego auto skupu w Rzeszowie! Dlaczego jesteśmy najlepszym skupem samochodów dostawczych w Rzeszowie? Auto-Mix to sprawdzony i pewny partner, który dojedzie pod wskazane przez klienta miejsce i operatywnie zawrze umowę z korzyścią dla naszych kontrahentów — zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Czekamy na kontakt!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl