SKUP AUT
Ożarów Mazowiecki

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Ożarów Mazowiecki – płacimy gotówką!

Skupem aut zajmujemy się od wielu lat – nasi klienci cenią nas za profesjonalne podejście i szybką finalizację sprzedaży. Interesują nas różne pojazdy: samochody osobowe, zabytkowe, dostawcze rozmaitych marek. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a wśród skupowanych przez nas samochodów znajdują się takie, które posiadają ważne przeglądy, jak i te bez ważnego OC. Zawieramy umowy z właścicielami aut pozostających w różnym stanie technicznym – zarówno tych w pełni sprawnych, jak i wymagających naprawy w warsztacie. Działamy przez 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Kolejną dogodnością, którą wprowadziliśmy w trosce o naszych klientów jest możliwość dojazdu do dowolnego miejsca na terenie kraju.

Z nami nie musisz się też obawiać o formalności – większość bierzemy na siebie, dzięki czemu szybko finalizujemy sprzedaż i przekazujemy Ci gotówkę do ręki. Ustalane przez nas stawki są atrakcyjne – przed podaniem ceny dokonujemy przeglądu technicznego auta i na tej podstawie proponujemy Ci gotówkę w określonej wysokości. Wśród naszych licznych klientów są m.in. mieszkańcy Warszawy, Ożarowa Mazowieckiego oraz okolic.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl