SKUP AUT
Ożarów Mazowiecki

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Ożarów Mazowiecki – płacimy gotówką!

Działamy na terenie całej Polski, wypłacamy gotówkę od ręki i załatwiamy wszystkie formalności za naszych Klientów – jedyne, co musisz zrobić, aby sprzedaż nam swój samochód, to wypełnić krótki formularz na stronie internetowej lub skontaktować się z nami w inny sposób. Profesjonalny skup aut z oddziałem m.in. również w Ożarowie Mazowieckim, błyskawicznie sporządzi dla Ciebie odpowiednią wycenę i złoży atrakcyjną finansowo ofertę. Nie zwlekaj więc i przekonaj się na własne oczy, że oferujemy najlepsze ceny na rynku!

Skupujemy auta w praktycznie dowolnym stanie technicznym i wizualnym – ważne jedynie, aby były to pojazdy z rocznika 2004 bądź nowsze. Nie ma dla nas jakiegokolwiek znaczenia, czy sprzedawany przez Ciebie samochód osobowy, zabytkowy, dostawczy, przyczepa czy motocykl ma ważny przegląd lub OC, jaki jest jego przebieg, marka i zużycie poszczególnych komponentów.

Bez problemu jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w dowolne miejsce na terenie kraju. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl