SKUP AUT
Konstancin Jeziorna

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

skup aut – Oddział Konstancin-Jeziorna – płacimy gotówką!

Poszukujesz skupu aut godnego zaufania? Skorzystaj z naszej profesjonalnej wyceny i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Oferujemy profesjonalną pomoc w sprzedaży pojazdów różnych marek. Interesują nas szczególnie samochody osobowe oraz dostawcze z roczników 2004 oraz młodszych. Z naszej pomocy korzystają kierowcy dysponujący zadbanymi autami oraz takimi, które mają duży przebieg. Rozważamy każdą propozycję indywidualnie i bierzemy pod uwagę także pojazdy, które nie są w pełni sprawne technicznie lub które miały stłuczkę.

Godny zaufania skup aut działający w Konstancinie-Jeziornie

Jesteśmy dobrze zorganizowani i dojeżdżamy do klientów pod dowolnie wskazany adres, niezależnie od tego, czy jest to Warszawa, Poznań czy Konstancin-Jeziorna. Zgłaszać się do nas mogą także właściciele aut sprowadzanych. Nie skupujemy jednak pojazdów z Anglii. Każdy przypadek jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, oferując zawsze najatrakcyjniejszą cenę. Po podpisaniu z nami umowy, pieniądze w formie gotówki bądź przelewu trafiają do naszych klientów w trybie natychmiastowym. W naszych działaniach zależy nam na jak najwygodniejszej i najszybszej transakcji, dlatego w naszym skupie aut ograniczamy konieczne formalności do minimum. W celu dokonania wstępnej wyceny można skorzystać z naszego wygodnego formularza online.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl