Dlaczego wybrać skup aut

Auto-Mix to wieloletnie doświadczenie

Nasz skup samochodów używanych wyróżnia się na rynku dzięki mocnym stronom, czyli:

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Współpracujemy z zawodowcami, którzy w oparciu o nowoczesny sprzęt techniczny oraz specjalistyczną wiedzę, pomagają nam ocenić rzeczywisty stan techniczny pojazdu. Ponadto stale śledzimy zmiany zachodzące na rynku motoryzacji i doskonale orientujemy się w tym temacie.

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Nasze przedsiębiorstwo posiada gęstą i rozbudowaną sieć przedstawicieli. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i w krótkim czasie dotrzeć niemal do każdego miejsca w Polsce.

SZYBKA WYCENA

Nasz skup aut stworzył formularz zgłoszeniowy, który stanowi narzędzie usprawniające komunikację z klientami. Nie muszą Państwo telefonować, wysyłać maila, ani dowiadywać się jakie szczegóły zawrzeć w treści wiadomości. Wszelkie interesujące nas informacje zostały zawarte w formularzu i oznaczone czerwoną gwiazdką. Każde zgłoszenie analizujemy i odpowiadamy jak najszybciej jest to możliwe.

KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY

Jesteśmy nastawieni na zadowolenie Klienta. Właśnie dlatego staramy się ograniczyć wszystkie zbędne formalności. Bierzemy także na siebie prowadzenie całej procedury, poczynając od przygotowania dokumentów kupna-sprzedaży, a kończąc na przybyciu we wskazane miejsce. Dostosowujemy także formę płatności do oczekiwań naszych klientów.

LAT NA RYNKU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

KUPIONYCH POJAZDÓW

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl