SKUP AUT KONIN

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Konin – płacimy gotówką!

Chcesz sprzedać swoje auto, ale nie masz czasu na ogłoszenia i autokomisy? Nie zwlekaj! Po co Twój samochód ma stać pod domem i tracić na wartości? Sprzedaj go nam już dziś i oszczędź sobie czasu spędzonego na poszukiwaniu nowego właściciela. Nasz skup aut działa na terenie Konina i innych miejscowości.

Kupimy Twoje auto niezależnie od stanu technicznego!

Skupujemy auta za gotówkę wszystkich marek od 2003 roku produkcji. Auto może być sprawne lub niesprawne technicznie. Jedynym warunkiem stawianym przez nasz skup samochodów działający m.in. w Koninie jest rejestracja pojazdu w Polsce. Oferujemy szybką transakcję z ograniczeniem formalności do absolutnego minimum. Masz auto do sprzedania? Po prostu skontaktuj się z nami.

Szukasz sprawdzonego skupu aut w Koninie? Służymy pomocą!

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, także do Konina (jeśli Twoje auto będzie godne uwagi). Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl