SKUP AUT KIELCE

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Kielce – płacimy gotówką!

Uważasz, że istotne sprawy najbezpieczniej jest powierzać fachowcom? W pełni podzielamy Twoją opinię! Auto-Mix to profesjonalny skup samochodów w Kielcach. Nasze grono wysokiej klasy specjalistów jest zawsze blisko Ciebie! Specjalizujemy się w odkupywaniu za gotówkę nowych, używanych, a także uszkodzonych pojazdów i pozostajemy zawsze dostępni dla klientów, działając przez 7 dni w tygodniu.

Skupujemy auta w Kielcach w różnym stanie technicznym

Masz problem ze sprzedaniem swojego samochodu osobowego, dostawczego czy terenowego? Chciałbyś szybko zyskać gotówkę w zamian za motocykl, przyczepę albo minibusa? Pozwól nam zająć się uciążliwymi dla Ciebie formalnościami! W naszym skupie aut w Kielcach skupujemy wszystkie marki pojazdów, również tych w złym stanie technicznym, o dużym przebiegu i nieposiadające ważnego przeglądu ani ubezpieczenia OC. Koniecznym warunkiem zawarcia umowy jest jedynie to, aby były one zarejestrowane w kraju, z datą produkcji od 2003 roku.

Jako doświadczeni specjaliści skupujący samochody w Kielcach jesteśmy świadomi, jak bardzo dla kontrahentów liczy się sprawne i bezproblemowe finalizowanie transakcji. Dlatego dewizą Auto-Mix jest zapewnianie w pełni profesjonalnej obsługi oraz możliwie jak największe uproszczenie procedur. By dokonać kompetentnej wyceny, udamy się do każdego wskazanego miejsca, gdyż nasza rozbudowana sieć przedstawicieli pozwala nam niemal błyskawicznie dotrzeć do danego punktu w Polsce.

Jesteśmy silnie zorientowani na usatysfakcjonowanie klienta. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń! Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl