SKUP AUT GRÓJEC

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Grójec – płacimy gotówką!

Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu, przyczepki czy motoru? Możemy Ci w tym pomóc. Od wielu lat prowadzimy profesjonalny skup aut na terenie Grójca i wypracowaliśmy sprawny system wyceny oraz zawierania umów sprzedaży z naszymi klientami. Możesz nas spotkać m.in. na giełdzie w Słomczynie, nieopodal Grójca. Przedstawiciele naszego skupu aut są mobilni – w razie potrzeby możesz nas wezwać do dowolnego miejsca na mapie Polski. Przyjedziemy wszędzie, nieważne czy znajdujesz się w dużym mieście, czy małej wsi. Jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Z nami szybko sprzedasz pojazd w Grójcu

Dojedziemy do Ciebie, zrobimy przegląd Twojego pojazdu, a następnie przejdziemy do spisywania umowy i wypłaty należności za auto. Płacimy gotówką lub poprzez przelew – wszystko w zależności od preferencji naszego klienta. Proponowane przez nas ceny są niezwykle konkurencyjne. Dodatkowo, cała procedura przebiega wyjątkowo szybko i sprawnie. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko w ciągu jednego dnia. W trosce o Twoją wygodę, większość formalności bierzemy na siebie. Interesują nas nie tylko samochody osobowe różnych marek, ale i auta zabytkowe i dostawcze. Nasz skup samochodów w Grójcu nie przyjmuje jedynie aut sprowadzanych z Anglii (w wersji angielskiej) oraz powypadkowych. Możesz się do nas zgłosić telefonicznie i umówić się na spotkanie lub podesłać nam zdjęcia samochodu przez nasz formularz na stronie www. Na podstawie zgłoszenia online dokonamy szybkiej wyceny Twojego pojazdu. Czekamy na Ciebie i Twój samochód!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl