SKUP AUT ZIELONA GÓRA

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Zielona Góra

Zielona Góra to miasto, które często odwiedzamy. Skupujemy auta za gotówkę wszystkich marek od 1998 roku produkcji.

Masz Toyotę, Mazdę, Fiata, Opla czy Audi? Nieważne jaka marka, jaki kolor, jaki stan techniczny, nieważne OC, ważne aby był zarejestrowany w naszym kraju.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli Twoje auto będzie godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Chcesz od ręki dostać pieniądze za swój uszkodzony pojazd bez ważnego OC? Już od kilku miesięcy wystawiasz ogłoszenia w internecie, a chętnych na Twój zabytkowy samochód, przyczepę kempingową lub skuter ciągle brak? Przestań tracić czas i pieniądze, już dziś skorzystaj z naszego profesjonalnego skupu aut w Zielonej Górze! Na podstawie informacji podanych przez Ciebie w formularzu na naszej stronie internetowej, eksperci z długoletnim doświadczeniem błyskawicznie przygotują dla Ciebie wycenę. Jeżeli cena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, zajmiemy się wszystkimi dalszymi formalnościami i we własnym zakresie zabierzemy samochód prosto z Twojego podjazdu, garażu itp.

Nasz skup aut funkcjonuje na rynku już od długiego czasu, a na koncie mamy już grubo ponad 1000 zadowolonych Klientów. Liczy się dla nas to, aby pojazd, który chcesz nam sprzedać, był z rocznika 2003 lub nowszy – marka oraz stan techniczny i wizualny nie ma dla nas znaczenia.

W razie jakichkolwiek trudności z wypełnieniem formularza potrzebnego do bezpłatnej wyceny Twojego samochodu, nie wahaj się do nas zadzwonić. Dla Klientów jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl