SKUP AUT PIASECZNO

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Piaseczno – płacimy gotówką!

Profesjonalnie i szybko pomagamy w pozbyciu się problemu w postaci niepotrzebnego auta. Od wielu lat prowadzimy skup pojazdów, z którego usług skorzystało już wielu zadowolonych kierowców. W trosce o wygodę klientów dojeżdżamy pod wskazany adres i wykonujemy błyskawiczną wycenę wystawionego na sprzedaż auta. Nasza oferta jest zawsze adekwatna do stanu technicznego samochodu, zaś przekazanie gotówki odbywa się zaraz po podpisaniu umowy.

Wśród pojazdów, którymi jesteśmy zainteresowani, są auta osobowe różnych marek, pojazdy dostawcze, a także zabytkowe. Nawiązujemy współpracę zarówno z właścicielami aut w znakomitym stanie technicznym, jak i tymi, którzy posiadają pojazdy wymagające wizyty w warsztacie i prac naprawczych. Warunkiem podpisania umowy jest nie tyle stan techniczny auta, ale rocznik, w którym został wyprodukowany. Przyjmujemy pojazdy, które zeszły z taśmy od 2003 roku i później. Wśród naszych klientów są m.in. mieszkańcy Warszawy oraz okolicznych miejscowości, w tym Piaseczna czy Wołomina.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl