SKUP AUT ŁOMIANKI

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Łomianki – płacimy gotówką!

Twoje ogłoszenie wisi już od dłuższego czasu i nadal nie możesz znaleźć kupca na swój samochód? Spokojnie, nasz skup aut działający w Łomiankach przedstawi Ci ofertę bardzo korzystną finansowo! Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, a my zapewnimy Ci profesjonalną wycenę. Gwarantujemy minimum formalności, dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie Polski, sporządzamy umowy kupna-sprzedaży i wypłacamy gotówkę od razu po transakcji.

Dla nas nie ma znaczenia, czy Twój samochód osobowy, dostawczy lub motocykl jest poważnie uszkodzony, nie posiada ważnego przeglądu technicznego lub OC bądź nie był używany przez długie lata. Skupujemy wszystkie auta z rocznika 2004 i nowsze – niezależnie od producenta, przebiegu, stanu wizualnego oraz tego, czy nadają się obecnie do jazdy. Nasza oferta obejmuje również lawety, przyczepy kempingowe oraz towarowe.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży, możemy zaoferować Ci najlepsze ceny na rynku. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami i przekonaj się samemu!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl