SKUP AUT ŁOMIANKI

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Łomianki – płacimy gotówką!

Planujesz sprzedaż samochodu? Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem i skorzystaj z usług naszego skupu aut. Z naszej pomocy skorzystało już ponad 1000 zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że i Ty będziesz zadowolony z wysokiego standardu, który od lat konsekwentnie wyznaczamy.

Zajmujemy się skupem samochodów osobowych różnych marek, pojazdów dostawczych, zabytkowych oraz motocykli. Jeśli jesteś właścicielem auta, które nie jest w pełni sprawne nie oznacza to, że nie nawiążemy współpracy. Pośród skupowanych przez nas pojazdów znajdują się zarówno auta w pełni sprawne, jak i te, które wymagają prac naprawczych i wizyty w warsztacie. Wyceny auta zawsze wykonujemy po sprawdzeniu stanu technicznego oferowanego przez klienta samochodu. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas, dlatego gwarantujemy sprawną obsługę i dojazd do klienta. Nie jest dla nas ważne, gdzie mieszkasz – w Łomiankach, Łysomicach czy Kaliszu. Dojeżdżamy do dowolnego miejsca wskazanego przez właściciela auta.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl