SKUP AUT PRUSZKÓW

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Pruszków – płacimy gotówką!

Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od wypłaty gotówki za Twój stary samochód, przyczepę bądź motocykl! Nasz skup aut w Pruszkowie działa bowiem błyskawicznie – bierzemy się za profesjonalną wycenę od razu po otrzymaniu od Ciebie formularza wypełnionego na stronie. Nie ma dla nas najmniejszego znaczenia czy pojazd, który chcesz nam sprzedać, posiada ważne ubezpieczenie, nadaje się do jazdy, czy jednak wymaga generalnego remontu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i na pewno będziemy w stanie złożyć Ci satysfakcjonującą finansowo ofertę!

Nasz skup samochodów funkcjonuje na terenie całej Polski, więc nawet jeżeli mieszkasz daleko za miastem, chętnie do Ciebie dojedziemy. Warto jedynie pamiętać, że skupujemy auta wyprodukowane po roku 2003 i zarejestrowane w naszym kraju. Gwarantujemy minimum formalności – sami przygotujemy umowę sprzedaży, a za po dokonaniu transakcji, od razu wypłacimy gotówkę.

Można się z nami bez trudu skontaktować o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu! Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty! Gwarantujemy, że jeżeli w grę wchodzi skup aut w Pruszkowie — nie mamy sobie równych!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl