SKUP AUT WROCŁAW

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Wrocław

Wrocław czy Opole, dla nas to bez znaczenia. Jeśli masz do sprzedania samochód i nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na bezskuteczne ogłoszenia, zadzwoń do nas.

Skupujemy auta za gotówkę wszystkich marek z datą produkcji od 2003 roku. Kupimy auto sprawne i niesprawne technicznie oraz lekko uszkodzone. Warunkiem jest to, że auto musi być zarejestrowane w kraju.

Nasz auto skup przyjmie również jednośladowce jak i pojazdy większego gabarytu. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców różnej wielkości jak i osób prywatnych.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni dekady przyczynia się do tego, że skup samochodów przebiega z nami bez żadnych niedogodności. Posiadamy przedstawicielstwa na terenie całego kraju, więc dojazd do klienta przebiega szybko i zawsze jesteśmy na czas. Nasz skup aut we Wrocławiu pomoże Ci pozbyć się problemu ze sprzedażą dowolnej maszyny.

Twój auto skup we Wrocławiu – minimum formalności

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli Twoje auto będzie godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami. Auto skup Wrocław to miejsce, w którym sprzedasz zarówno sprawne jak i nieco zniszczone, wyeksploatowane oraz powypadkowe auto. Nie martw się, jeśli nie posiadasz ważnego przeglądu. Wystarczy, że pojazd jest zarejestrowany w Polsce!

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl