SKUP AUT
Mińsk Mazowiecki

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Mińsk Mazowiecki – płacimy gotówką!

Profesjonalna obsługa i szybka wycena – to wyróżniające nas na tle konkurencji cechy, dzięki którym cieszymy się zaufaniem setek klientów. Nasz skup aut od wielu lat zapewnia bezproblemowe transakcje z gwarancją błyskawicznej wypłaty gotówki. Możesz się do nas zwrócić, jeśli dysponujesz samochodem osobowym dowolnej marki, który zszedł z taśmy po 2004 roku. Po umówieniu się na spotkanie, na które dojedziemy do Ciebie w dowolne miejsce na terenie całej Polski, sprawdzimy stan techniczny auta i przejdziemy do szczegółów sprzedaży.

Skupujemy zarówno pojazdy w pełni sprawne, jaki i te, które wymagają drobnych prac naprawczych. Wśród naszych licznych klientów znajdują się także właściciele aut dostawczych, przyczep oraz motocykli. Jeśli zależy Ci na jeszcze szybszej wycenie pojazdu, zachęcamy Cię do przesłania nam zgłoszenia wraz ze zdjęciami poprzez nasz wygodny formularz online dostępny na naszej stronie internetowej. Z naszych usług korzystają m.in właściciele samochodów z Warszawy oraz pobliskich miejscowości, takich jak Mińsk Mazowiecki.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl