SKUP AUT PŁOŃSK

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Płońsk – płacimy gotówką!

Potrzebujesz gotówki na nowy samochód? Skontaktuj się z naszym profesjonalnym skupem aut. Szybko i sprawnie wycenimy Twój pojazd i zaproponujemy Ci najkorzystniejszą na rynku stawkę. Działamy w oparciu o wypracowane na przestrzeni lat procedury, które pozwalają nam na błyskawiczne podpisanie umowy i finalizację transakcji. Nie musisz się martwić formalnościami oraz dojazdem – leży to po naszej stronie. Jakimi autami jesteśmy zainteresowani? Skupujemy samochody osobowe różnych marek – zarówno te w świetnym stanie technicznym, jak i wymagające naprawy, z aktualnym przeglądem oraz bez ubezpieczenia. Warunkiem jest tutaj rocznik – przyjmujemy oferty od właścicieli pojazdów, które zeszły z taśmy w roku 2003 oraz w latach późniejszych.

Przed podpisaniem umowy sprawdzimy stan pojazdu. Oprócz zwykłych aut osobowych skupujemy także pojazdy poleasingowe, dostawcze, a także przyczepki i motory. Obsługujemy klientów z całej Polski, w tym z Płońska oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu i uzgadniania szczegółów.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl