SKUP AUT PŁOCK

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Płock – płacimy gotówką!

Przymierzasz się do zakupu nowego samochodu i potrzebujesz miejsca w garażu? A może otrzymałeś w spadku pojazd bez ważnego OC i przeglądu, którym wcale nie zamierzasz jeździć? Życie pisze różne scenariusze, ale jedno jest pewne: nasz skup aut z oddziałem w Płocku chętnie od Ciebie dowolny model wyprodukowany po 2003 roku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo szybką wycenę, atrakcyjne warunki, jedynie minimum formalności oraz dojazd pod dowolny adres, oczywiście wraz z wypłatą gotówki od razu po dokonaniu transakcji. .

Nie trzeba się przy tym absolutnie obawiać, że przyczepa, motocykl, samochód dostawczy lub osobowy jest obecnie poważnie uszkodzony i nie nadaje się do jazdy – skupujemy auta bez względu na ich stan techniczny i wizualny, markę, przebieg oraz to, czy poszczególne układy funkcjonują prawidłowo. Warunkiem jest jednak ważna, polska rejestracja. Nie ma dla nas przy tym znaczenia, czy jest to pojazd poleasingowy, czy będący własnością firmy – trzeba tylko wypełnić prosty formularz na stronie, a odezwiemy się z profesjonalną wyceną.

Masz pytania? Zadzwoń!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl