SKUP AUT KALISZ

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Kalisz – płacimy gotówką!

W skupie samochodów w Kaliszu odkupujemy auta wszystkich marek za gotówkę, którą wypłacamy od razu. Nasze atrakcyjne oferty kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm. W skupie samochodów w Kaliszu przyjmujemy pojazdy w różnym typie – osobowe, dostawcze, terenowe – od 2003 roku produkcji. Twoje auto nie musi posiadać ubezpieczenia i aktualnego OC. Ważne, aby było zarejestrowane w Polsce.

Skup aut w Kaliszu – zadbaj o bezpieczeństwo

W skupie aut w Kaliszu przyjmujemy pojazdy w różnym stanie technicznym, zarówno te sprawne, jak i uszkodzone czy powypadkowe. U nas masz gwarancję bezpiecznej transakcji, którą opieramy na profesjonalnym przygotowaniu dokumentów i formalności. Choć w skupie samochodów w Kaliszu gościmy kierowców z całej Polski, sami też dojeżdżamy do klientów, którzy sprzedają auta godne uwagi – wystarczy umówić się z nami na wizytę.

Nie zwlekaj ze sprzedażą, ponieważ z każdym dniem Twoje auto jest mniej warte. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań prosimy zadzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl