OFERTA

Zapraszamy do profesjonalnego skupu samochodów, który na przestrzeni wielu lat funkcjonowania zyskał bardzo dobrą opinię wśród Klientów. Odkupujemy używane auta na terenie całej Polski, działając przed 7 dni w tygodniu. Współpracując z naszymi pracownikami, możecie Państwo liczyć na ich zaangażowanie, fachowość i w pełni indywidualne podejście.

Podstawą naszej działalności jest zapewnianie Klientom kompleksowych usług. Jesteśmy w stanie pomóc i doradzić na każdym etapie współpracy, a także bezpłatnie wycenić pojazd – w tym celu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej. Zawsze oceniamy faktyczny stan samochodu i ustalamy uczciwie wartość auta. Skupujemy pojazdy bez OC i ważnego przeglądu, jak również samochody uszkodzone.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, nie musicie martwić się o dojazd – docieramy bowiem we wskazane przez Was miejsce, zaopatrzeni w komplet dokumentów dotyczących transakcji kupna-sprzedaż oraz gotówkę. Płacimy od ręki, ale jesteśmy otwarci też na inne formy płatności – przelewem albo poprzez wpłatę do banku. Zawsze jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Klienta, zapewniając jednocześnie miłą atmosferę podczas całego procesu odkupywania od Państwa samochodu. Naszymi atutami są rzetelność w realizowaniu zleceń, błyskawiczna reakcja, a także korzystne dla Klientów ceny – zachęcamy do owocnej współpracy.

Samochody
osobowe

Samochody
osobowe

Skup aut osobowych wszystkich marek Warszawa i cały kraj. Gotówka!

WIĘCEJ

Samochody
dostawcze

Samochody
dostawcze

Skupujemy auta dostawcze nie starsze niż 15 lat. Bezpłatna wycena!

WIĘCEJ

Samochody
zabytkowe

Samochody
zabytkowe

Skupujemy stare, klasyczne auta zabytkowe. Płacimy gotówką!

WIĘCEJ

Samochody
uszkodzone

Samochody
uszkodzone

Skup aut lekko uszkodzonych i niesprawnych mechanicznie.

WIĘCEJ

Motocykle

Motocykle

Skupujemy motocykle i skutery. Szybka wycena i gotówka od ręki!

WIĘCEJ

Przyczepy

Przyczepy

Skup przyczep kempingowych, towarowych i lawet. Płacimy gotówką!

WIĘCEJ

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl