SKUP AUT KOBYŁKA

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut – oddział kobyłka – płacimy gotówką!

Zastanawiasz się nad sprzedażą auta? Zwróć się do profesjonalistów – to gwarancja bezpieczeństwa, sprawnie i szybko przeprowadzonej procedury i nasz wypróbowany sposób na setki zadowolonych klientów. Możesz się do nas zgłosić, jeśli dysponujesz pojazdem w pełni sprawnym technicznie lub autem, które jest uszkodzone – każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Skupujemy także auta po stłuczce, z dużym przebiegiem oraz takie, które zostały sprowadzone zza granicy. Działamy na terenie całego kraju, a w trosce o wygodę klientów – dojeżdżamy pod dowolnie wskazany adres.

Większość formalności bierzemy na siebie – zajmujemy się sporządzeniem czytelnej umowy, którą staramy się jak najszybciej finalizować. Zapłata za samochód może mieć formę gotówki lub wpływać prosto na konto klienta. Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować procedury, dzięki którym sprzedaż odbywa się szybko i bezproblemowo. W celu wyceny auta można skorzystać z naszego formularza online. Zachęcamy do kontaktu właścicieli pojazdów z całej Polski, w tym z Warszawy oraz okolicznych miejscowości takich jak Kobyłka.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl