Skup samochodów zabytkowych

używanych i uszkodzonych

Pracownicy naszej firmy to miłośnicy motoryzacji, w tym również aut starszych, klasyków ze swoją wyjątkową historią. Jako skup samochodów wszystkich marek, często szukamy właśnie takich perełek motoryzacji. Nasi Klienci pytają nas o tego typu oldtimery, dlatego zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
 
Jeśli posiadasz stare wręcz zabytkowe auto, które kurzy się w garażu lub rdzewieje na parkingu, to zastanów się, czy nie warto się go pozbyć. Jeśli chciałbyś dobrze sprzedać swój pojazd, nasz skup aut zabytkowych z pewnością zaproponuje Ci dobrą ofertę, a dodatkowo odbierzemy auto własnym transportem. Nie ma dla nas znaczenia z jakiego miasta jesteś, gdyż działamy w całej Polsce, choć główna siedziba naszej firmy jest w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w skupie aut, dlatego macie Państwo gwarancję, że przeprowadzona transakcja będzie bezpieczna i bezproblemowa. Nie trać czasu na ogłoszenia, komisy, telefony, odwiedziny marudnych potencjalnych klientów. Zadzwoń do nas, my działamy natychmiast i płacimy gotówką.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl