Skup samochodów osobowych

używanych i uszkodzonych

Skup aut używanych to oferta skierowana do tych, którzy pragną sprzedać bądź zakupić samochód. Zainteresowani jesteśmy wszelkimi markami od 2003 roku. Mogą Państwo zgłosić się do nas z pojazdami w rożnym stanie technicznym, zarówno całe jak i lekko uszkodzone. Pojazd nie wymaga ważnego przeglądu pojazdu ani jego OC.

Skup samochodów, który prowadzimy, nie obejmuje jednak handlu częściami zamiennymi, jak też złomowaniem aut. Oferujemy sprzedaż i handel pojazdami używanymi, dzięki czemu pobierane przez nas auta mają szansę na drugie życie. Ważne jest dla nas zadowolenie kontrahentów, dlatego odkupujemy pojazdy zarówno osobowe, jaki i dostawcze oraz terenowe. Dzięki temu posiadamy bogatą ofertę sprzedaży.

Nasz skup samochodów używanych działa na terenie całego kraju. Docieramy wszędzie tam, gdzie spotkamy się z ciekawą propozycją. Działamy przez siedem dni w tygodniu, co daje niewątpliwy komfort sprzedającym i kupującym.

Staramy się dokonać każdorazowo odpowiedniej selekcji wśród licznych propozycji, jakie do nas zostają nadesłane. Wybieramy najwartościowsze oferty, by każdy klient mógł w przyszłości znaleźć u nas wymarzony pojazd.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl