Dojeżdżamy do klientów

Skupując auta dbamy o najwyższy komfort naszych Klientów. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiemy, że w dzisiejszym świecie bardzo często brakuje nam czasu na wiele spraw. Pamiętając o tym, że oddawanie samochodów do skupu może być bardzo kłopotliwe, ułatwiliśmy Państwu ten proces i sami przyjeżdżamy pod dany pojazd.

W naszym interesie jest, aby odebrać samochód od Klientów, dlatego też mogą Państwo spokojnie czekać na zespół, który ten pojazd odtransportuje. Umawiamy się z Państwem na dogodny termin i zawsze jesteśmy na czas. Miejsce, w którym znajduje się obecnie samochód wskazują nam nasi Klienci. Może to być zarówno Państwa garaż, parking przed domem, czy hipermarketem, jak również każde inne miejsce. Nie ma to dla nas znaczenia.

Jeśli więc cenią sobie Państwo swój czas i chcą sprawnie dokonać sprzedaży pojazdu, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług – skrojonych perfekcyjnie pod Państwa potrzeby i oczekiwania.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl