SKUP AUT OSTROŁĘKA

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Ostrołęka – płacimy gotówką!

Chcesz szybko sprzedać uszkodzony pojazd, którego nie opłaca się już naprawiać? Nie wiesz jak się pozbyć starego, niesprawnego auta dostawczego, terenowego, przyczepy lub motocykla? Nasz skup aut działający w Ostrołęce chętnie odkupi od Ciebie za gotówkę wszelkiego rodzaju pojazdy wyprodukowane w roku 2003 i później, niezależnie od marki i ich stanu! Wystarczy się z nami skontaktować, bez problemu dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie całego kraju. Gwarantujemy uczciwą wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy.

Wszystkie formalności bierzemy na siebie, w tym również kwestię przygotowania odpowiedniej umowy sprzedaży. Wszyscy Klienci naszego skupu aut mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny online – opracowaliśmy w tym celu specjalny formularz, którego wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Po przeanalizowaniu Twojego zgłoszenia, odezwiemy się do Ciebie możliwie jak najszybciej i przedstawimy swoją ofertę.

W razie pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na rynku działamy już od ponad 10 lat, więc na pewno będziemy w stanie pomóc w każdej sytuacji.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl