SKUP AUT
GORZÓW WIELKOPOLSKI

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Gorzów Wielkopolski – płacimy gotówką!

Jesteś w posiadaniu pojazdu na sprzedaż i poszukujesz sprawdzonego partnera, który sprawnie oraz rzetelnie go od Ciebie odkupi? W skupie samochodów prowadzonym przez Auto-Mix w Gorzowie Wielkopolskim doskonale rozumiemy, że zawsze przyda się zastrzyk finansowy. Dlatego skupujemy auta za gotówkę wszystkich marek od 1998 roku produkcji. Masz ciekawe auto i chcesz je dobrze sprzedać? Nie masz ważnego przeglądu albo OC? Nieważne. Zadzwoń!

Najlepszy skup aut w Gorzów wielkopolski?

Nie trać czasu, bo z każdym dniem Twoje auto traci na wartości. Szkoda, żeby stało bezczynnie na parkingu. Interesują nas samochody każdego typu, od osób prywatnych oraz firm. W naszym skupie samochodów w Gorzowie Wielkopolskim stawiamy jedynie wymóg odnośnie wyżej wymienionego roku produkcji oraz by pojazd był zarejestrowany w kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby mające na sprzedaż auto osobowe, dostawcze, terenowe, jak również minibus, przyczepę albo motocykl każdej marki. Bez względu na to, czy przedmiotem zakupu będzie nowe czy używane auto – przygotujemy atrakcyjną dla sprzedającego wycenę i na każdym etapie transakcji udzielimy wsparcia w załatwianiu wszelkich formalności.

Skupujemy auta w Gorzowie Wielkopolskim zarówno działające, jak i niesprawne technicznie, lekko powypadkowe, z mechanicznymi uszkodzeniami. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, zachęcamy więc do kontaktu z nami w najbardziej dogodnym dla Ciebie czasie. Odbiór pojazdu przeprowadzamy we własnym zakresie, a nasi przedstawiciele postarają się w jak najszybciej dotrzeć do każdego wskazanego przez Ciebie punktu przekazania maszyny.

Możemy się poszczycić 10-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu aut. Postaw na wiarygodnego partnera, jakim jest Auto-Mix!

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl