SKUP AUT
Nowy Dwór Mazowiecki

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Nowy Dwór Mazowiecki – płacimy gotówką!

Chcesz sprzedać swój samochód? Skorzystaj z usług naszego profesjonalnego skupu aut, który od wielu lat specjalizuje się w szybkiej wycenie pojazdów różnego typu. Wśród skupowanych przez nas pojazdów znajdują się samochody osobowe różnych marek, które zostały wyprodukowane po 2004 roku. Nie wymagamy od właścicieli aut, żeby dysponowali w pełni sprawnymi pojazdami – przyjmujemy także samochody, które wymagają prac naprawczych. Wszystkie warunki ustalamy indywidualnie po wcześniejszych sprawdzeniu stanu technicznego auta.

W trosce o wygodę klientów dokonujemy nie tylko błyskawicznej wyceny auta. Dodatkową zaletą jest to, że dojeżdżamy pod dowolny adres na mapie Polski wskazany przez klienta, dzięki czemu właściciele aut nie muszą się martwić transportem i dojazdem. Oprócz samochodów osobowych, skupujemy tez auta zabytkowe oraz dostawcze i motocykle. Wypracowane przez nas procedury prowadzą do szybkiej finalizacji transakcji i przekazania gotówki. Zgłoszenia przyjmujemy także online – w tym celu należy wypełnić formularz i dołączyć zdjęcia poprzez naszą stronę internetową. Wśród naszych licznych klientów są właściciele pojazdów z całej Polski, w tym z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego czy Sochaczewa.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl