SKUP AUT ZĄBKI

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Ząbki k/Warszawy – płacimy gotówką!

W tej podwarszawskiej miejscowości zapewne jest dużo komisów samochodowych. Tylko zadaj sobie dwa pytania, czy warto tracić czas i pieniądze w oczekiwaniu na Klienta, otrzymując jednocześnie nieduże pieniądze za swój samochód czy motocykl.

Nasz skup aut używanych w Ząbkach zaproponuje Ci dobre warunki, minimum formalności, zapłaci gotówką i szybko zabierze Twój stary pojazd.

Zadzwoń i powiedz nam, co masz na sprzedaż, a całą resztą zajmiemy się my.

Jakie auta skupuje nasz oddział w Ząbkach?

Praktycznie wszystkie pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze – w tym również motocykle i przyczepy – z rocznika 2004 i nowsze, nawet te w złym stanie wizualnym lub technicznym. Nie stawiamy żadnych wymagań co do marki lub modelu, nie trzeba posiadać też ważnego ubezpieczenia OC ani przeglądu. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów o dowolnej porze, 7 dni w tygodniu, więc zawsze można spodziewać się od nas błyskawicznej wyceny. Możemy Cię również zapewnić, że nie poniesiesz jakichkolwiek kosztów w związku z transakcją – bez problemu dojedziemy pod dowolny, wskazany przez Ciebie adres na terenie kraju i sami przygotujemy wszelkie niezbędne dokumenty sprzedażowe. Nie musisz się martwić żadnymi formalnościami, jeśli chodzi o oferowany przez nas skup samochodów!

Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz na naszej stronie, gdzie zawrzesz podstawowe informacje i zdjęcia pojazdu, nie zajmie to więcej, niż kilka minut. Później zadzwoni do Ciebie pracownik naszego skupu aut używanych i przedstawi ciekawą propozycję!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl