SKUP AUT CZĘSTOCHOWA

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Częstochowa – płacimy gotówką!

Chcesz sprzedać swoje auto, ale nie masz czasu na tworzenie ogłoszeń i dojazdy do autokomisów? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami! W naszym skupie samochodów w Częstochowie odkupimy je w cenie atrakcyjnej dla Ciebie. Interesują nas samochody każdego typu od 2003 roku produkcji, przyjmujemy je od osób prywatnych oraz firm.

Skup aut na terenie Częstochowy

Skupujemy auta w różnym stanie, zarówno te sprawne mechanicznie, jak i uszkodzone. Nie muszą one posiadać ważnego ubezpieczenia i OC, ważne, aby pojazdy były zarejestrowane w Polsce. Sprawny skup samochodów nie dotyczy tylko aut dostawczych i osobowych, w Częstochowie przyjmujemy też pojazdy terenowe, jednośladowe i minibusy. Zapewniamy bezpieczną transakcję, którą dokonamy w dniu Twojego przybycia. W dbałości o najwyższą jakość usług, sami zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych formalności. Dzięki temu, że podejmujemy korzystną współpracę z kierowcami z całej Polski – skup aut w Częstochowie od lat cieszy się nienaganną renomą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta. Dojedziemy w każde miejsce w Polsce, jeśli Twój samochód jest godny uwagi – zapraszamy do kontaktu!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl