Skup samochodów dostawczych

używanych i uszkodzonych

Skup aut używanych to oferta skierowana do tych, którzy pragną sprzedać bądź zakupić samochód dostawczy. Zainteresowani jesteśmy wszelkimi markami tego typu aut, ale nie starszych niż 15 lat. Mogą Państwo zgłosić się do nas z pojazdami w rożnym stanie technicznym, zarówno całe jak i lekko uszkodzone. Pojazd nie wymaga ważnego przeglądu pojazdu ani jego OC.

Skup samochodów, który prowadzimy, nie obejmuje jednak handlu częściami zamiennymi, jak też złomowaniem aut. Oferujemy sprzedaż i handel pojazdami używanymi, dzięki czemu pobierane przez nas auta mają szansę na drugie życie. Ważne jest dla nas zadowolenie kontrahentów, dlatego odkupujemy pojazdy dostawcze różnych marek.

Nasz skup samochodów używanych działa na terenie całego kraju. Docieramy wszędzie tam, gdzie spotkamy się z ciekawą propozycją. Działamy przez siedem dni w tygodniu, co daje niewątpliwy komfort sprzedającym i kupującym. Dodatkowo posiadamy własny transport.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl