Skup samochodów dostawczych

używanych i uszkodzonych

Skup aut dostawczych w używanym stanie to oferta skierowana do tych, którzy pragną sprzedać bądź zakupić większy samochód przewozowy. Interesują nas samochody wszystkich marek, w modelach mających do 15 lat. Przyjmowane w skupie samochody dostawcze nie muszą być sprawne, mieć ważnego przeglądu czy aktualnego OC.

Profesjonalny skup aut dostawczych w Warszawie

Szukasz wytrzymałego pojazdu, który skutecznie wesprze prowadzoną przez Ciebie działalność? Skorzystaj z okazji i znajdź w naszym skupie dostawczych samochodów model dopasowany do Twoich potrzeb. Wszystkie auta odkupujemy z legalnych źródeł, dzięki czemu zaufały nam już tysiące zadowolonych klientów. Nasz doświadczony zespół specjalistów odpowie na Twoje pytania i pomoże podjąć najlepszą decyzję. Posiadasz samochód dostawczy, którego chciałbyś się pozbyć? Złóż nam ofertę, a my po zapoznaniu się z nią przyjedziemy do Ciebie! Działamy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu szybko i skutecznie zaplanujemy dogodny dla dwóch stron termin spotkania.

Każdy zakupiony przez nas samochód samodzielnie transportujemy do naszej siedziby, w której znajdziemy mu nowego właściciela. Dzięki temu Twój samochód zyska drugie życie, a Ty zastrzyk gotówki. Skorzystaj z usług naszego profesjonalnego skupu aut dostawczych!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl