Najczęściej zadawane pytania

Odpowiadamy na pytania Klientów

W jaki sposób dowiem się o cenie mojego pojazdu?

Informacje o wartości auta poznają Państwo po udzieleniu nam podstawowych informacji, które należy wprowadzić w wyznaczone miejsce na formularzu zgłoszeniowym, który umieściliśmy na stronie głównej i w zakładce FORMULARZ.

Jakie pojazdy przyjmuje Wasz skup aut?

Skupujemy samochody wszystkich marek od roku produkcji 2004. Interesują nas pojazdy z dużym przebiegiem, uszkodzone, sprowadzane. Naturalnie przywiązujemy znaczenie do stanu technicznego pojazdu i potrafimy docenić auta zadbane. Jednak nie odrzucamy interesujących ofert, nawet gdy auto jest niesprawne mechanicznie. Nasz skup samochodów przyjmuje także propozycje pojazdów uszkodzonych. Niezależnie czy była to stłuczka, obtarcie lub uszkodzenie spowodowane w inny sposób. Nie przyjmujemy jednak pojazdów powypadkowych.

Czy przyjmujecie auta w wersji angielskiej?

Nasz skup samochodów używanych nie pozyskuje pojazdów w angielskiej wersji.

Jakie formy zapłaty oferujecie?

Zapłata za pojazd następuje w dogodnej dla Państwa formie: gotówka, wpłata do banku lub przelew bankowy.

Jak długo zajmie sprzedaż mojego samochodu?

Nasz skup aut reaguje natychmiastowo. Wszystko tak naprawdę zależy od Was. Po wypełnieniu formularza i przesłaniu do nas, odpowiadamy bardzo szybko.

Przedkładamy przed Państwem propozycję finansową odkupu i do Państwa zależy okres decyzji. W momencie, gdy kontaktujecie z nami w celu przyjęcia naszej oferty odkupu, jesteśmy gotowi przyjechać we wskazane miejsce każdego dnia w tygodniu.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl