SKUP AUT RADOM

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Radom – płacimy gotówką!

Oferujemy Państwu skup aut za gotówkę wszystkich marek po 2003 roku produkcji. Dojedziemy w każde miesjce w Polsce. Nie kupujemy samochodów na części oraz w wersji angielskiej.

Próbujesz sprzedać samochód, ale nikt nie odpowiada na ogłoszenia? Nie martw się. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a już po krótkim czasie odezwiemy się do Ciebie z profesjonalną wyceną przygotowaną przez doświadczonych specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Radomski skup aut z całodobową obsługą Klienta

Działamy w trybie 24/7, więc koniecznie skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pieniędzy na już! Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo transakcji i jedynie niezbędne minimum formalności – pomagamy fachowo ocenić rzeczywisty stan techniczny pojazdu, odbieramy go we własnym zakresie i na własny koszt oraz samodzielnie przygotowujemy wiążącą umowę sprzedaży.

W przeciwieństwie do innych firm, skupujemy auta powypadkowe, uszkodzone, bez ważnego OC i przeglądu technicznego. Chętnie zapłacimy Ci również za samochody zabytkowe i dostawcze bez względu na markę, przyczepy typu laweta oraz towarowe, motocykle, skutery oraz quady – pamiętaj jednak, że interesują nas wyłącznie modele wyprodukowane po 2003 roku.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj! Oddziały naszej firmy znajdują się w całej Polsce, więc zawsze możesz na nas liczyć!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl