SKUP AUT SEROCK

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Serock – płacimy gotówką!

Oferujemy skup aut używanych dowolnej marki. Warunkiem podstawowym jest to, aby samochód był zarejestrowany na terenie Polski. Potrzebujesz pilnie gotówki, a Twoje auto stoi więcej na parkingu niż jeździ? Odkupimy go od Ciebie za gotówkę, więc pozbędziesz się problemu. Zapraszamy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli Twoje auto będzie godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Skup aut w Serocku – fachowa i błyskawiczna obsługa gwarantowana!

Nasi fachowcy przygotują dla Ciebie profesjonalną wycenę praktycznie każdego samochodu osobowego, zabytkowego, dostawczego czy motocykla. Interesują nas wszystkie modele z rocznika 2003 i nowsze, także te uszkodzone, bez ważnego przeglądu i OC! Warto się do nas zgłosić, jeżeli zależy Ci na możliwie jak najszybszej sprzedaży przyczepy towarowej, kempingowej, rolniczej czy typu laweta, na pewno będziemy w stanie zaproponować Ci bardzo dobrą cenę. Nie trzeba jej oczywiście do nas zawozić – odbierzemy ją na własną rękę, mamy oddziały w całej Polsce, więc bez problemu dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie kraju.

Procedura skupu aut używanych!

Gwarantujemy naprawdę minimum formalności. Potrzebujemy od Ciebie jedynie informacji niezbędnych do sporządzenia wyceny, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza na stronie. Niedługo po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą i złożymy ofertę za Twój pojazd. Jeżeli zgodzisz się na przedstawione warunki, sporządzimy umowę sprzedaży, przyjedziemy odebrać od Ciebie samochód, przyczepę lub motocykl i od razu wypłacimy Ci należne pieniądze. Proste, prawda?

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl