SKUP AUT LEGIONOWO

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Legionowo – płacimy gotówką!

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. W tym czasie kupiliśmy już grubo tysiąc pojazdów od naszych Klientów z całej Polski. Chętnie kupimy również Twój samochód, przyczepę lub motocykl z rocznika 2003 i wyżej! Jedyne co musisz zrobić, to tak naprawdę wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej – całą resztą zajmie się nasz skup aut posiadający oddział także w Legionowie.

Wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka chwil, a do zyskania jest naprawdę sporo. Przedstawimy Ci bezpłatną wycenę, a jeżeli zaproponowana cena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, sporządzimy wszelkie niezbędne dokumenty sprzedaży, sami odbierzemy od Ciebie pojazd z dowolnego miejsca w Polsce i wypłacimy gotówkę. Skupujemy auta w każdym stanie – uszkodzone, powypadkowe, bez ważnego OC i przeglądu. Działamy 7 dni w tygodniu, więc możesz się z nami skontaktować w wygodnej dla Ciebie chwili.

Wypełnij formularz już dziś, a wkrótce oddzwonimy do Ciebie z ciekawą ofertą! W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl