SKUP AUT LEGIONOWO

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Legionowo – płacimy gotówką!

Korzystając z usług naszego profesjonalnego skupu aut możecie liczyć na szybką wycenę oraz finalizację sprzedaży. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, który pozwala nam na sprawną ocenianie stanu technicznego pojazdu. Nasza kadra posiada doświadczenie w realizacji powierzonych zadań związanych z kupnem aut osobowych, dostawczych oraz motocykli. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy także procedury, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Szybka i profesjonalna sprzedaż pojazdu

Nawiązujemy współpracę z właścicielami samochodów, które są w pełni sprawne, ale skupujemy także auta, które wymagają naprawy – do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. W trosce o wygodę klienta dojeżdżamy do dowolnego miejsca w kraju. Obsługujemy m.in. kierowców z Warszawy oraz okolicznych miejscowości, takich jak Piaseczno, Łomianki czy Legionowo. Bierzemy na siebie większość formalności, dzięki czemu właściciel pojazdu nie musi się martwić formalną stroną przedsięwzięcia. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów ewentualnej sprzedaży.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl