SKUP AUT
Warszawa Wawer

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Wawer – płacimy gotówką!

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnego skupu aut. W trosce o naszych klientów oferujemy im najkorzystniejsze umowy na rynku oraz kompleksową obsługę. Po naszą pomoc mogą się zgłaszać właściciele aut osobowych, dostawczaków oraz pojazdów zabytkowych. Rozważymy także zakup samochodu powypadkowego oraz motocyklu czy przyczepki.

Zanim jednak przystąpimy do szczegółowych ustaleń, dokładnie obejrzymy Twój pojazd. W naszym skupie pracują profesjonalni mechanicy, którzy przy użyciu fachowego sprzętu, szybko i sprawnie ocenią stan techniczny pojazdu. Następnie zajmiemy się spisaniem umowy i ustaleniem ceny auta. Większość uciążliwych procedur formalnych, związanych ze sprzedażą, bierzemy na siebie – przygotujemy za Ciebie dokumenty oraz przejrzystą umowę. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie mieszkasz.

Nasz skup aut działa na terenie całego kraju. Dojeżdżamy i obsługujemy klientów z warszawskiego Wawra, Krakowa, Torunia i dowolnego innego miejsca na terenie Polski.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl