SKUP AUT
Warszawa Mokotów

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Mokotów – płacimy gotówką!

Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu? Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc – od wielu lat prowadzimy profesjonalny skup aut na terenie całej Polski. Do naszych klientów dojeżdżamy w różne miejsca, a naszych doświadczonych doradców można z łatwością odnaleźć w każdym większym ośrodku miejskim. W samej Warszawie spotkasz nas w kilku miejscach, m.in. na Mokotowie.

Jesteśmy zainteresowani kupnem aut różnych marek, nie interesuje nas też żaden konkretny model. Nasz skup aut przyjmuje samochody osobowe, terenowe, dostawcze i zabytkowe. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu z niesprawną częścią lub podzespołem, nie oznacza to, że się nie porozumiemy. Zanim jednak zawrzemy umowę, Twoje auto przejdzie przegląd pod okiem naszego mechanika. Po szybkiej i fachowej ocenie poznamy faktyczny stan techniczny Twojego auta i będziemy mogli przystąpić do rozmów o warunkach sprzedaży.

W swojej bazie mamy już blisko 1200 zadowolonych klientów m.in. z warszawskiego Mokotowa. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, wystarczy że się z nami skontaktujesz, np. poprzez wygodny formularz na naszej stronie. My zajmiemy się resztą.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl