SKUP AUT
Warszawa Ochota

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Ochota – płacimy gotówką!

Jeśli mielibyśmy w kilku słowach określić cechy, które nas wyróżniają, z pewnością wymienilibyśmy rzetelność, szybkość oraz wiarygodność. Mamy cichą nadzieję, że nasi klienci są podobnego zdania i w przyszłości będą do nas wracać. Zajmujemy się skupem aut używanych na terenie całego kraju. Nasi pośrednicy dojeżdżają do klienta w dowolne miejsce, chociaż najszybciej umówimy się w większych miastach, tj. Warszawa. Bez względu na to, czy spotkamy się na Ochocie czy na Mokotowie, zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc w sprzedaży auta.

Interesują nas samochody różnego typu – z chęcią skupujemy osobówki, dostawczaki oraz auta, które nie są w pełni sprawne. Zanim przejdziemy do konkretów przyjrzymy się dokładnie Twojemu pojazdowi. Po ocenie jego stanu technicznego przejdziemy natomiast do następnego punktu, czyli do szczegółów umowy. Wśród zadowolonych klientów naszego skupu aut jest wielu kierowców z różnych warszawskich dzielnic, m.in. z Ochoty, ale dzięki mobilności naszych pośredników możemy pochwalić się bazą klientów na terenie całej Polski.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl