SKUP AUT
Warszawa Bemowo

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Bemowo – płacimy gotówką!

Wyceniamy i skupujemy używane pojazdy na terenie całej Polski. Tylko w samej Warszawie posiadamy kilka punktów, w tym jeden w dogodnej lokalizacji na Bemowie. Jesteśmy otwarci na propozycje i zastanowimy się nad kupnem aut różnych marek. Do kontaktu i rozmowy zachęcamy także właścicieli samochodów uszkodzonych i z niesprawnymi częściami. Po wstępnych oględzinach i ocenie stanu technicznego pojazdu zawsze przystępujemy do następnego punktu, czyli uzgadniania warunków umowy. Skupujemy nie tylko auta osobowe, ale i dostawcze, terenowe oraz zabytkowe.

Do tej pory kupiliśmy już blisko 1300 pojazdów, co oznacza, że w naszej bazie jest już ponad 1000 zadowolonych klientów. W naszych punktach w różnych miastach, w tym na warszawskim Bemowie, chętnie przyjrzymy się nie tylko dwuśladom. Jeśli posiadasz motocykl lub przyczepę na sprzedaż, być może je od Ciebie odkupimy.

Zależy nam na prostych i przejrzystych warunkach współpracy, dlatego zgłoszenia przyjmujemy nie tylko telefonicznie, ale i drogą mailową, do czego służy nasz prosty formularz do pobrania na stronie.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl