SKUP AUT PUŁTUSK

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Pułtusk – płacimy gotówką!

Województwo mazowieckie to duży region, więc jeśli mieszkasz w Pułtusku i masz interesujące auto do sprzedania, to zadzwoń do nas. Interesują nas wszystkie marki, a stan techniczny nie ma dla nas dużego znaczenia. Skup aut za gotówkę zapewnia bezpieczną transakcję. Sprawdź sam.

Profesjonalny skup aut z dojazdem na terenie całej Polski

Sprawiłeś sobie w ostatnim czasie nowy samochód, a stary wciąż zajmuje miejsce w garażu i trudno na niego znaleźć jakichkolwiek chętnych mimo ciągłego obniżania ceny? Przestań czekać i tracić pieniądze na ogłoszenia! Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz na naszej stronie lub skontaktujesz się z nami w inny sposób, a specjaliści z firmy Auto-mix chętnie przygotują dla Ciebie profesjonalną wycenę. Jeżeli złożona przez nas oferta przypadnie Ci do gustu, zajmiemy się załatwieniem wszystkim formalności i zabierzemy od Ciebie pojazd we własnym zakresie.

Pamiętaj, że specjalizujemy się w skupie aut dostawczych, osobowych, motocykli, przyczep, a nawet pojazdów zabytkowych. Twój samochód nie ma ważnego przeglądu albo jest poważnie uszkodzony? Dla nas to żaden problem! Nie wahaj się z nami skontaktować już dziś, na pewno będziemy w stanie zaproponować Ci dobrą cenę.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz dodatkowe pytania dotyczące naszej działalności, jesteśmy do Twojej dyspozycji – działamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl