SKUP AUT
Warszawa Włochy

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Włochy – płacimy gotówką!

Nasz skup aut działa nieprzerwanie już od 10 lat. W tym czasie zdołaliśmy nawiązać relacje z setkami klientów oraz sfinalizowaliśmy zakup ponad 1200 samochodów. Wyróżnia nas szybka wycena pojazdu, fachowa pomoc w dopełnianiu formalności oraz atrakcyjne stawki. Skupujemy auta na terenie całej Polski – działamy także prężnie na terenie całej Warszawy, w tym dzielnic takich jak Bielany czy Włochy.

Do właściciela pojazdu dojeżdżamy, a na miejscu sprawdzamy skrupulatnie stan techniczny auta. Zajmujemy się kupowaniem samochodów osobowych różnych marek, aut dostawczych, zabytkowych oraz motocykli i przyczepek samochodowych.

Większość formalności, które są związane ze sprzedażą samochodu bierzemy na siebie, dzięki czemu właściciel auta jest odciążony i nie musi przejmować się biurokratycznymi procedurami. Wśród naszych zadowolonych klientów są także byli właściciele aut powypadkowych.

Warszawski skup aut na każde zgłoszenie

Sprzedając auto na własną rękę można natrafić na przykre niespodzianki. Również sprzedaż uszkodzonego samochodu to bardzo często wielki problem. Jednak nie z nami! Wystarczy, że każdy pojazd – uszkodzony lub nie – będzie posiadał aktualną polską rejestrację oraz będzie wyprodukowany od 2003 roku włącznie wzwyż.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic: Pragi, Śródmieścia oraz Włoch. Interesuje nas skup aut od osób prywatnych, małych i średnich firm, korporacji, szkół jazdy czy taksówkarzy.

W sekcji co skupujemy znajdziecie skup aut oraz innych pojazdów, które przyjmujemy. Nasze oddziały znajdują się w wielu lokalizacjach, więc nie ma mowy o długim oczekiwaniu na dojazd do Waszej posiadłości lub firmy.

Skup aut Warszawa – Włochy zaprasza! Zachęcamy również do skorzystania z poniżej zamieszczonego formularza do bezpłatnej wyceny.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl