SKUP AUT
Warszawa Włochy

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Włochy – płacimy gotówką!

Nasz skup aut działa nieprzerwanie już od 10 lat. W tym czasie zdołaliśmy nawiązać relacje z setkami klientów oraz sfinalizowaliśmy zakup ponad 1200 samochodów. Wyróżnia nas szybka wycena pojazdu, fachowa pomoc w dopełnianiu formalności oraz atrakcyjne stawki. Skupujemy auta na terenie całej Polski – działamy także prężnie na terenie całej Warszawy, w tym dzielnic takich jak Bielany czy Włochy.

Do właściciela pojazdu dojeżdżamy, a na miejscu sprawdzamy skrupulatnie stan techniczny auta. Zajmujemy się kupowaniem samochodów osobowych różnych marek, aut dostawczych, zabytkowych oraz motocykli i przyczepek samochodowych.

Większość formalności, które są związane ze sprzedażą samochodu bierzemy na siebie, dzięki czemu właściciel auta jest odciążony i nie musi przejmować się biurokratycznymi procedurami. Wśród naszych zadowolonych klientów są także byli właściciele aut powypadkowych.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic: Pragi, Śródmieścia oraz Włoch.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl