SKUP AUT
Warszawa Targówek

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Targówek – płacimy gotówką!

Prowadzimy profesjonalny skup samochodów w Warszawie Targówku, innych rejonach stolicy oraz Polski. Na naszym koncie mamy już setki zadowolonych klientów z całego kraju. Jesteśmy doceniani za to, że bierzemy na siebie większość związanych ze sprzedażą pojazdu formalności. Współpraca z nami to gwarancja szybkiej finalizacji transakcji.

Profesjonalny skup aut na warszawskim Targówku

Skupujemy samochody różnych marek: osobowe, zabytkowe i dostawcze. Zawieramy także korzystne umowy sprzedaży motocykli i przyczep. Skup aut w warszawskiej dzielnicy Targówek nie wyklucza pojazdów uszkodzonych i powypadkowych. Wycena przygotowywana jest przez naszych specjalistów w oparciu o stan pojazdu. Oferowane przez nas stawki przewyższają te proponowane przez konkurencyjne firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego w celu uzyskania wstępnej wyceny.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl