SKUP AUT
Warszawa Targówek

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Targówek – płacimy gotówką!

Chcesz sprzedać swoje auto, ale nie do końca wiesz jak się do tego zabrać, a na dodatek przeraża Cię ilość formalności, która Cię czeka przy okazji sprzedaży? Kontaktując się z nami I korzystając z usług naszego skupu zminimalizujesz formalności i szybko zobaczysz gotówkę na swoim koncie. Nasz skup aut działa od wielu lat, a obecnie prowadzimy działalność na terenie całej Polski. Docieramy także do właścicieli pojazdów z warszawskiego Targówka.

Interesują nas samochody osobowe różnych marek, pojazdy zabytkowe oraz dostawcze. Jeśli posiadasz samochód powypadkowy, nie jest wykluczone, że się dogadamy. Wszystko będzie zależało od oględzin pojazdu, które powierzymy naszym fachowcom. Korzystne umowy kupna zawieramy także z właścicielami motocykli czy przyczep. Większość formalności związanych z zawarciem umowy bierzemy na siebie, dzięki czemu korzystanie z naszych usług jest atrakcyjne nie tylko pod kątem finansowym. To także wygodne rozwiązanie, po które chętnie sięgają osoby, które nie mają czasu na żmudne poszukiwanie nowego właściciela dla swojego pojazdu. Wśród naszych zadowolonych klientów są mieszkańcy różnych zakątków kraju, w tym z warszawskiej dzielnicy Targówek.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl