SKUP AUT
Warszawa Białołęka

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Oddział Warszawa Białołęka – płacimy gotówką!

Bemowo, Białołęka – to między innymi w tych warszawskich dzielnicach znajdą nas kierowcy chcący sprzedać swoje auto. Wyceną i skupem aut zajmujemy się już od 10 lat, dlatego wiemy, na czym najbardziej zależy właścicielom pojazdu. To łatwy kontakt, profesjonalny przegląd samochodu, uczciwe warunki umowy i szybka finalizacja sprzedaży. Nam również najbardziej odpowiada właśnie taki model współpracy, dzięki czemu, na przestrzeni lat zdążyliśmy skupić już ponad 1300 aut różnego rodzaju.

Jesteśmy zainteresowani kupnem osobówek różnych marek, samochodów terenowych, dostawczych i zabytkowych. Możesz się do nas zgłosić bez względu na stan auta – przyjmujemy także pojazdy uszkodzone. Do kontaktu z naszymi przedstawicielami w różnych punktach na terenie całej Polski, w tym również na warszawskiej Białołęce, zapraszamy także tych, którzy chcą sprzedać motocykl lub naczepę.

Na co dzień współpracujemy z zawodowymi mechanikami, którzy dysponują wiedzą oraz sprzętem pozwalającym szybko ocenić rzeczywisty stan techniczny auta.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl