DODGE

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut marki DODGE – GOTÓWKA!

Amerykańskie samochody marki Dodge to chętnie wybierane pojazdy. Połączenie pięknego designu z dużą mocą robi wrażenie nawet na tych, którzy nie są fanami motoryzacji. Masz w swoim garażu uszkodzony lub nieużytkowany egzemplarz tej marki? Skontaktuj się z naszym skupem aut Dodge!

Kompleksowa obsługa – skup aut Dodge

Dbając o czas naszych Klientów, jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu zawsze możesz na nas liczyć. Prowadzony przez nas skup aut Dodge przyjmuje samochody zarówno używane w dobrym stanie, jak i te uszkodzone. Chcesz pozbyć się zbędnego pojazdu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go do nas! Po zapoznaniu się z informacją, jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą. W skupie aut Dodge interesują nas wszystkie modele tej marki, produkowane od 2003 roku. Sprzedawane nam pojazdy nie muszą mieć ważnego OC ani przeglądu.

Jesteśmy bardzo elastyczni i sami odbierzemy interesujący nas samochód. Finalizując transakcję zapłacimy Ci na miejscu gotówką. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego skupu aut Dodge!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl