CHEVROLET

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut marki CHEVROLET – GOTÓWKA!

Amerykańska marka Chevrolet, niegdyś niezwykle popularna w Polsce oficjalnie miała zostać wycofana ze sprzedaży na rynku europejskim do końca 2015. Ostatecznie marka podjęła drastyczne kroki wcześniej i zmniejszyła swoją dostępność rok wcześniej. Nie oznacza to wcale, że na Polskich ulicach nie można znaleźć żadnych samochodów tej marki, nadal są one bowiem sprowadzane z innych części świata. Posiadasz auto stworzone przez Chevrolet i chcesz je sprzedać? Chętnie je od Ciebie odkupimy!

Skup aut Chevrolet – Auto-Mix

Nasz skup aut Chevrolet chętnie odkupi od Ciebie samochód tej marki oraz wielu innych. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na Auto-Mix? Naszymi atutami jest profesjonalnie przeprowadzona transakcja oraz natychmiastowa płatność w gotówce lub w formie przelewu, w zależności od preferencji sprzedającego. Zapewniamy szybki oraz sprawny proces zakupu, będzie on dokonany w ciągu tego samego dnia. Dodatkowo to my zajmujemy się przygotowaniem wszystkich niezbędnych formalności — komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli Twoje auto będzie godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl