DACIA

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut marki DACIA – GOTÓWKA!

Marka Dacia zapoczątkowała swoją działalność w Rumunii, gdzie przez wiele lat oferowała ekonomiczne i solidne samochody obywatelom tego kraju. Przełom w jej rozwoju nastał po zakupie firmy przez Renault w 1999 roku. Od tamtej chwili marka zdobyła popularność na całym świecie – dziś liczy sobie ponad 7 milionów klientów. Za co ludzie kochają samochody Dacia? Odzwierciedlają one filozofię i misję firmy: być dostępnym dla każdego. Auta Dacia są przede wszystkim praktyczne – wyposażone w sprawdzone technologie, które nie zawodzą. Użytkowość to ich największa zaleta – oczywiście zaraz po korzystnej cenie.

Profesjonalny skup aut Dacia

Posiadasz samochód Dacia, którego chciałbyś się pozbyć? My Ci w tym pomożemy! Prowadzony przez nas skup aut Dacia jest dostępny 7 dni w tygodniu, dlatego zawsze możesz na nas liczyć! Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam usprawnić naszą pracę tak, aby była ona jak najbardziej skuteczna. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie. Po zakończeniu części formalnej związanej ze sprzedażą za transakcję płacimy od razu – w gotówce. Zapraszamy do kontaktu!

Skup Aut - 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl