MERCEDES

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

SKUP AUT MARKI MERCEDES – PŁACIMY GOTÓWKĄ!

Marki tej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jeśli jesteś posiadaczem dowolnego modelu auta Mercedes i nieskutecznie próbujesz go sprzedać, a potrzebujesz szybko gotówki – skontaktuj się z nami. W naszym skupie aut odkupimy Mercedesa bez względu na stan techniczny i przebieg auta. Płacimy gotówką w dniu transakcji.

Bezpieczny skup samochodów marki Mercedes

Skup aut marki Mercedes prowadzimy dla Państwa przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu bądź też wysłania formularza do wyceny auta. Odpowiemy na wszystkie pytania. Podejmujemy współpracę z kierowcami z całej Polski, proponując korzystne warunki umowy, które usatysfakcjonują obie strony. Zadbamy o szybką i bezpieczną transakcję. W skupie aut marki Mercedes nasz fachowiec profesjonalnie przeprowadzi oględziny pojazdu. Sporządzimy też niezbędne dokumenty. Odkupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jednośladowe i minibusy. Ważne, aby były zarejestrowane w Polsce – nie muszą mieć przeglądu i ważnego OC. Nasz skup samochodów marki Mercedes cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, którzy są zadowoleni z rzetelnej obsługi od naszych fachowców.

Nasz skup aut działa też mobilne! Jeśli chcesz sprzedać Mercedesa, który jest szczególnie warty zainteresowania, pojedziemy po niego w każde miejsce w Polsce. W tym celu wybierz na mapie miasto lub po prostu skontaktuj się z nami!

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl