SKUP AUT W TRÓJMIEŚCIE

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut w Trójmieście – za gotówkę

Chciałbyś wymienić swój samochód na inny, ale nie masz czasu na poszukiwanie kupca? W takim razie mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję!

Oferujemy skup aut wszystkich marek, które zostały wyprodukowane po roku 2003. Wasz pojazd nie musi być w idealnym stanie. Oczywiście, to jak dobrze będzie się prezentować zarówno zewnętrznie, jak i wewnątrz będzie wpływało na jego ocenę ogólną, a co za tym idzie na jego wycenę. Nie oznacza to jednak, że nie przyjmujemy pojazdów, które nie są w pełni sprawne – wręcz przeciwnie, zapraszamy także właścicieli posiadających pojazd z usterką.

Gdańsk i okolice Trójmiasta, czy może bardziej na zachód wybrzeża? Dla nas to bez znaczenia. W naszej firmie zwracamy uwagę na Twoje auto, które możemy od Ciebie odkupić na uczciwych warunkach. Sprawdź sam.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny pojazdu.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli stwierdzimy, że Twoje auto jest godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Prowadzimy skup samochodów z terenów Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl