SKUP AUT W POZNANIU

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut w Poznaniu za gotówkę

Patrzysz codziennie przez okno na to, jak Twój samochód stoi bezużytecznie na parkingu i się marnuje oraz traci na swojej wartości? Wobec tego, zadaj sobie podstawowe pytanie, czy faktycznie jest Ci jeszcze potrzebny. Może warto go sprzedać? Jeśli nie masz czasu na to, aby spotykać się z Klientami, nie zachęcamy Cię do tworzenia ogłoszenia dotyczącego sprzedaży. Chcemy zaproponować Ci inne, korzystne rozwiązanie.

Nasza firma z oddziałem w Poznaniu, prowadzi skup samochodów na terenie całej Wielkopolski.

Prowadzimy skup aut za gotówkę (rok produkcji od 2003). Z przyjemnością przyjmiemy pojazdy zarówno w pełni sprawne, jak również te niesprawne technicznie oraz lekko powypadkowe. Bez względu na to, czy są z przeglądem lub bez, nawet bez OC. Zadzwoń

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli Twoje auto będzie godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl