OPEL

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

SKUP AUT MARKI OPEL – PŁACIMY GOTÓWKĄ!

Chcesz sprzedać samochód marki Opel, ale nie możesz znaleźć kupca? Świetnie trafiłeś! W naszym skupie aut przyjmujemy pojazdy marki Opel! Obecnie sprzedaż auta może trwać tygodniami, a nawet dłużej. U nas zajmie to tylko chwilę, gdyż chętnie odkupimy wszystkie modele Opla (Corsa, Astra, Vectra, Zafira, Insignia i inne). Płacimy gotówką!

Skup aut marki Opel – szybko i fachowo

Nasz skup samochodów marki Opel działa 7 dni w tygodniu! W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny auta – odpowiedzi udzieli nasz zespół fachowców. Dokładnie zapoznajemy się z każdym zgłoszeniem, aby proponować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. Naszym klientom zapewniamy korzystne warunki umów, atrakcyjne ceny, jak również szybką i bezpieczną transakcję. Skup aut marki Opel prowadzimy w całej Polsce!

Skup różnych modeli samochodów marki Opel

Nasz skup samochodów marki Opel działa dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, od których odkupujemy wszystkie modele pojazdów osobowych, dostawczych, jednośladowych czy też minibusów. Choć nie wymagamy ważnego OC, auta muszą być zarejestrowane w Polsce. W naszym skupie samochodów odkupimy zarówno Opla sprawnego, jak i lekko uszkodzonego, wyprodukowanego w Polsce po 2003 r.

W skupie aut marki Opel działamy mobilnie! Jeśli Twój pojazd wzbudzi nasze zainteresowanie, pojedziemy po niego w każde miejsce w Polsce! Wystarczy, że wybierzesz na mapie miasto lub po prostu skontaktujesz się z nami. Od razu odpowiemy na zgłoszenie, bo cenimy Twój czas!

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl