NISSAN

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

SKUP SAMOCHODÓW NISSAN – PŁACIMY GOTÓWKĄ!

Jesteśmy zainteresowani kupnem samochodów marki Nissan, od najmniejszego Micra przez Primera aż po Pathfindera. Przedstawiamy klientom atrakcyjne warunki umów. Zapewniamy szybki i bezpieczny skup samochodów marki Nissan. Gotówkę wypłacimy w dniu Twojego przybycia! Działamy dla Ciebie 7 dni w tygodniu na terenie całej Polski.

Szybki i bezpieczny skup aut Nissan

W skupie samochodów Nissan przyjmujemy pojazdy osobowe, dostawcze, jednośladowe i minibusy, które są zarejestrowane w Polsce. Nie muszą posiadać ważnego OC. Dzięki temu, że mamy niezbędne doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, proponujemy te rozwiązania, które satysfakcjonują obie strony. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie! Nasz skup aut Nissan szybko odpowie na każde Twoje pytanie. Zadzwoń, przyjedź lub wyślij formularz do wyceny auta, a otrzymasz informację zwrotną od naszego fachowca.

Działamy mobilnie! Jeśli wiesz, że Twoje auto jest interesujące, przyjedziemy po nie w każde miejsce Polski. W tym celu wybierz na mapie miasto lub skontaktuj się z nami. Nasz skup samochodów Nissan cieszy się uznaniem szerokiego grona kierowców zadowolonych z owocnej współpracy z naszą firmą. Dołącz do ich grona!

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl