KIA

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

SKUP AUT KIA – PŁACIMY GOTÓWKĄ!

Koreańska KIA w ostatnich latach znacznie umocniła swoją pozycję na polskim rynku. Świadczy o tym ogromne zainteresowanie tymi autami, także na rynku wtórnym. Jednak nawet w lekkim kryzysie gospodarczym nie jest łatwo szybko sprzedać samochód, dlatego skup aut KIA jest idealnym rozwiązaniem. Odkupimy Twój pojazd za gotówkę, a formalności załatwimy w ciągu kilku chwil!

Skup aut KIA – postaw na szybkie i bezpieczne transakcje

W naszym profesjonalnym skupie samochodów KIA działają wykwalifikowani fachowcy, z którymi zrealizujesz bezpieczną i sprawną transakcję. Prowadzimy negocjacje z kierowcami w całej Polsce, które satysfakcjonują obie strony. W dniu Twojego przybycia odkupimy od Ciebie pojazd osobowy, dostawczy, terenowy, jednośladowy czy też minibusa. W naszym skupie samochodów KIA jesteśmy do Twojej dyspozycji aż 7 dni w tygodniu. Odkupujemy pojazdy zarejestrowane w Polsce, które są wyprodukowane po 2003 r., zarówno te sprawne technicznie, jak i lekko uszkodzone. Nie muszą mieć ważnego przeglądu i OC!

Prowadzimy mobilny skup samochodów KIA! Jeśli Twój pojazd nas zainteresuje, jesteśmy w stanie pojechać po niego w każde miejsce w Polsce. Prosimy wybrać na mapie miasto lub skontaktować się z nami. Zachęcamy do wysłania formularza do wyceny auta.

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl