FORD

DZWOŃ 7 DNI W TYGODNIU
600 556 655
505 128 748

Skup aut marki Ford – płacimy gotówką!

Ford to marka na zawsze wpisana w księgi historii motoryzacji, będąca jej częścią od samego początku. Dziś firma ta jest piątym co do wielkości producentem samochodów na świecie. Nic więc dziwnego, że są one również bardzo popularne na polskich drogach. Charakteryzuje je przede wszystkim przystępność cenowa, niezawodność oraz praktyczność.

Skup aut Ford – dojedziemy wszędzie!

W Twoim garażu stoi dawno już nieużywany Ford? Ofert sprzedaży jest na rynku bez liku. Jednak nie jest łatwo znaleźć konkretnego kupca, który odkupi Twoje auto od ręki i to za gotówkę. Z naszym skupem samochodów Ford to nie problem. Zaoferujemy Ci dobrą cenę i rozwiążemy Twój problem – szybko sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Skup aut marki Ford zaprasza do kontaktu wszystkich posiadaczy tych samochodów – nawet tych lekko uszkodzonych. Nie przyjmujemy jedynie pojazdów przeznaczonych na złom, na części bez dokumentów oraz sprowadzonych z Anglii.

Nasz skup aut Ford jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub o wysłanie formularza do wyceny auta. Jeśli Twój samochód nas zainteresuje, jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.

Skup Aut – 24h/7d

Zadzwoń i Już Jedziemy!

600 556 655

FORMULARZ DO WYCENY

WYŚLIJ DANE AUTA DO BEZPŁATNEJ WYCENY

UWAGA! W przypadku zbyt dużych zdjęć, formularz może nie zostać wysłany, dlatego prosimy ograniczyć rozmiar zdjęć do maksymalnej pojemności około 4MB lub przesłać zapytanie wraz ze zdjęciami na adres biuro@skupujemy-auta.pl