• Tel. 600 556 655
  • Mail:

Szczególnie polecamy:

Samochody używane

Skup aut używanych to oferta skierowana do tych, którzy pragną sprzedać bądź zakupić samochód. Zainteresowani jesteśmy wszelkimi markami od 1998 roku.

Mogą Państwo zgłosić się do nas z pojazdami w rożnym stanie technicznym, zarówno całe jak i lekko uszkodzone. Pojazd nie wymaga ważnego przeglądu pojazdu ani jego OC.

Skup samochodów, który prowadzimy, nie obejmuje jednak handlu częściami zamiennymi, jak też złomowaniem aut. Oferujemy sprzedaż i handel pojazdami używanymi, dzięki czemu pobierane przez nas auta mają szansę na drugie życie. Ważne jest dla nas zadowolenie kontrahentów, dlatego odkupujemy pojazdy zarówno osobowe, jaki i dostawcze oraz terenowe. Dzięki temu posiadamy bogatą ofertę sprzedaży.

Nasz skup samochodów używanych działa na terenie całego kraju. Docieramy wszędzie tam, gdzie spotkamy się z ciekawą propozycją. Działamy przez siedem dni w tygodniu, co daje niewątpliwy komfort sprzedającym i kupującym.

Staramy się dokonać każdorazowo odpowiedniej selekcji wśród licznych propozycji, jakie do nas zostają nadesłane. Wybieramy najwartościowsze oferty, by każdy klient mógł w przyszłości znaleźć u nas wymarzony pojazd.

Skup aut używanych następujących marek: